KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12699375
nr 1269 9375
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på pannå
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:28:43
14/8 13:44:01